Firma

o nas

O nas

Nasza firma aktywnie uczestniczy w otaczającej nas transformacji energetycznej i dynamicznym rozwoju elektromobilności. Jesteśmy partnerem marki Wallbox Chargers S.L. , światowego lidera wśród producentów ładowarek do aut elektrycznych Zapewniamy tym samym naszym Klientom bezpieczny-najwyższej jakości sprzęt o zaawansowanej i bogatej technologii. Propagujemy najrozsądniejsze rozwiązania, edukujemy Klientów dobierając im właściwe ładowarki do potrzeb i warunków elektrycznych przyłącza. Zapewniamy przy tym profesjonalny montaż ładowarek i stacji ładowania przez wykwalifikowaną kadrę na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Nasz cel

Wraz z dynamicznym rozwojem elektro mobilności postępuje budowa infrastruktury stacji ładowania. Każdy posiadacz auta elektrycznego nie jest jednak zdany na publiczne - ogólnodostępne punkty, lecz może posiadać własną stację typu Wallbox. Może ją zamontować u siebie w domu, firmie, czy też gdziekolwiek indziej gdzie tylko posiada przyłącze i prąd elektryczny. Ta opcja sprawia, że ładowanie jest zdecydowanie tańsze, bardziej komfortowe i niezależne od innych operatorów. Te atrakcyjne rozwiązania wymagają jednak fachowego doradztwa, właściwego doboru i profesjonalnego wykonania i w tym właśnie służymy naszym Klientom!

cel
wartości

Nasze wartości

Marka LADOWARKIdoELEKTRYKA.pl jest własnością firmy M-TRADE Jarosław Niemczewski, mocno zakorzenionej na lokalnym rynku w obszarze energii odnawialnej i usług z nią związanych. Firma od początku istnienia stawia na najwyższą jakość wykonywanych usług i zapewnienia jak najlepszej obsługi Klienta. Dlatego dbamy, aby nieustannie podnosić poziom kompetencji, a zdobytą wiedzą i doświadczeniem odpowiadać na potrzeby rynku. Słuchamy Naszych Klientów, chcemy im pomagać i znajdować rozwiązania na ich indywidualne potrzeby, dlatego jeśli zastanawiasz się, nad którąś z oferowanych przez nas usług - zapraszamy do kontaktu. Przekonasz się o tym sam!

Nasze zalety

Zadzwoń i umów się z nami na bezpłatny audyt!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl