Akcesoria do ładowarek samochodów elektrycznych

Szukasz praktycznych dodatków, które sprawdzą się w pojeździe elektrycznym? Adapter oraz ładowarka samochodowa z kablem mogą znacznie ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór przydatnych akcesoriów. Przeczytaj krótki tekst i poznaj najczęściej wybierane produkty!

Nowoczesne dodatki do ładowania samochodów elektrycznych

Oferta naszej firmy obejmuje także szereg dodatków, które znacznie podnoszą komfort podróżowania. Wśród nich można wyróżnić między innymi:

  • uniwersalny kabel samochodowy – umożliwia ładowanie jedno lub trójfazowe. Produkt jest wyposażony w ochronne nasadki oraz gniazdo typu 2;
  • kartę RFID – jest to narzędzie do automatycznej aktywacji stacji. Zestaw zawiera 10 lub 25 sztuk;
  • licznik energii do ładowarki – pomaga lepiej kontrolować ilość zużytej energii. Urządzenie to zostało stworzone również z myślą o naliczaniu opłat;
  • adapter – za jego pomocą możesz stworzyć dodatkowe stanowisko do ładowania pojazdu. Sprzęt ten bardzo często przydaje się podczas podróży.

Akcesoria do ładowarek samochodowych dostępne na wyciągnięcie ręki!

Firma Ładowarki do Elektryka oferuje wiele praktycznych akcesoriów dla kierowców. Tutaj kupisz zarówno niezbędne kable do ładowarek, jak i samochodowe adaptery. Produkty te wyróżniają się najwyższą jakością, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortową jazdą przez długi czas. Masz pytania? Nasi eksperci chętnie na nie odpowiedzą. Wyposaż się w niezbędne akcesoria i bądź przygotowany na każdą ewentualność!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl